mapa zasięgu gazety miejskiej i magazynu kwadrat

Przy takiej formie gazety kluczową sprawą jest sprawny i rzetelny kolportaż. Dystrybucją naszych gazet zajmuje się profesjonalna firma kolporterska która daje niemalże 100% gwarancji na wykonywaną pracę.

  • dostawa w folii ochronnej
  • dostawa pod drzwi

Bez względu na porę roku gazety trafiające do domów jednorodzinnych są umieszczane w woreczkach foliowych, co daje gwarancję, że niesprzyjające warunki atmosferyczne nie zniszczą kolportowanej gazety. Do mieszkańców bloków gazety trafiają na wycieraczkę lub do Euro skrzynki.

GAZETA MIEJSKA Mysłowice o nakładzie 10 000 egzemplarzy: Kosztowy, Krasowy, Wesoła, Brzezinka, Brzęczkowice, Centrum, Dziećkowice oraz Ławki.

KWADRAT bieruńsko-lędziński o nakładzie 13 000 egzemplarzy: Bieruń Nowy, Bieruń Stary, Lędziny, Imielin, Chełm Śląski, Bojszowy.

GAZETA MIEJSKA o nakładzie 17 000 egzemplarzy: Oświęcim, Brzeszcze, Kęty, Wola, Babice, Broszkowice, Monowice, Włosienica, Harmęże, Brzezinka, Miedźna, Góra, Gilowice, Frydek, Poręba, Rajsko, Jawiszowice, Skidzin, Nowa Wieś, Łęki, Bielany, Zasole, Osiek, Grojec.

Dostarczane są bezpośrednio do skrzynek pocztowych mieszkańców w mieście Oświęcim, sklepów, budynków użyteczności publicznej, w dystrybucji naręcznej (oświęcimskie targowisko) oraz w Galerii Handlowej NIWA. W pozostałych miejscowościach dystrybucja odbywa się w sklepach.